Neta.pl - KreatywniProjektowanie stron Sosnowiec

  Infolinia+48 32 269 40 69
  Tel kom.505 968 788

Profile działalności: Internet

 • Projektowanie stron

Zapewniamy projekt i wykonanie oryginalnej strony www przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku, które będą dodatkowym, a jednocześnie ważnym narzędziem reklamy Państwa firmy.

Specjalizujemy się w tworzeniu zarówno prostych stron, jak  i złożonych sklepów internetowych, portali czy też systemów i aplikacji CMS (www.system-cms.pl) opracowanych w sposób indywidualny i niepowtarzalny dla każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie www.realizacje.neta.pl

 • Edytuj.com

System Edytuj.com został przygotowany dla tych firm które przy niskim koszcie pragną zaistnieć w Internecie, a zarazem posiadać profesjonalną stronę WWW z możliwością jej administracji poprzez System CMS.

W ramach usługi Edytuj.com otrzymują Państwo:

 • Profesjonalną stronę WWW
 • Firmowe konto pocztowe e-mail
 • Serwer WWW (Hosting)
 • Pełny panel do zarządzania stroną WWW i pocztą
 • Samodzielną zmianę wyglądu strony na inny projekt
 • Bezpłatną Polską domenę na 1 rok.
 • Wbudowany mechanizm pozycjonowania strony


Istnieje również możliwość zakupu pakietów wdrożeniowych dzięki którym specjaliści Neta.Pl mogą opublikować tekst na nowej stronie WWW, zmienić kolor wybranego projektu czy też zdjęcia
lub opublikować logo firmy.

Jedną z istotnych funkcji naszego rozwiązania jest możliwość zmiany wyglądu projektu na inny znajdujący się na serwisie Edytuj.com w czasie trwania opłaconej usługi bez dodatkowych kosztów. W ten sposób co jakiś czas mogą Państwo zmieniać wygląd swojej strony przy zachowaniu treści, która jest już opublikowana.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.edytuj.com

 • Hosting - Serwer WWW

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, iż serwer WWW służy do umieszczenia strony internetowej, ważnych dokumentów i obsługi poczty email. Dlatego dopełniamy wszelkich starań by serwery NETA.PL należały do szybkich i niezawodnych, dbając o bezpieczeństwo danych i wygodę naszych Klientów.

Co za tym idzie serwery NETA.PL to bardzo dobra jakość za atrakcyjną cenę.

Najważniejszą zaletą naszych usług jest szybkość serwerów. Nasz DataCenter znajduje się w Polsce a przepustowość łącz STM1 wynosi 155 Mb/s oraz STM4 - 622 Mb/s. Oferujemy 14 dniowy okres próbny, w którym bez żadnych zobowiązań mogą Państwo sprawdzić jakość naszych usług. Efektywna promocja, szybka komunikacja czy handel elektroniczny to tylko część możliwości jakie oferuje usługa hostingowa.

Pełna oferta znajduje się na stronie:  www.netaserwer pl

 • Domeny internetowe

Domena to nic innego jak skrócony, prosty do zapamiętania i łatwy  do pozycjonowania adres, który pomaga nam w dotarciu do jeszcze szerszego grona odbiorców.

W związku z czym wybór odpowiedniej  i dobrze przemyślanej nazwy domeny jest jednym z najważniejszych czynników. Oferowane przez nas domeny rozliczane  są w cyklu rocznym, a proponowane ceny  należą do jednych z atrakcyjniejszych na rynku.

Oferta wraz z cenami znajduje się na stronie: www.domeny.neta.pl

 • Logotypy

Czym byłaby nasza firma bez niepowtarzalnego i charakterystycznego znaku jakim jest logo? To właśnie dzięki niemu stajemy się rozpoznawalni wśród odbiorców w związku z czym niezwykle ważnym jest odpowiednie dobranie w nim wszystkich tych cech, które pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku w oczach przyszłych klientów. 

Przykłady wykonanych logotypów przez naszą firmę: Kliknij tutaj

 • Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie strony ma za zadanie umieszczenie jej na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce google poprzez zwiększenie jej oglądalności za pomocą tzw. słów kluczowych.

Pracujemy nad Twoją stroną stale, a nie tylko do czasu uzyskania pierwszej 10-tki, ponieważ pozycjonowanie nie jest procesem jednorazowym, lecz ciągłym, rozłożonym w czasie, a naszym celem jest uzyskanie pozycji najwyższych (tzw. podium)

Dlatego nie polecamy i nie oferujemy naszym klientom pozycjonowania jednorazowego. Szczegóły na stronie wyszukiwarki.neta.pl